Carolina Herrera CH0070-S-LHF-56 Ch0070 56 s vänsterhänta solglasögon
Miniatyr
Carolina Herrera Ch0070 56 s vänsterhänta solglasögon
PayPal
Tillfälligt slut
Fyll i din e-postadress som ska anmälas så snart som denna produkt blir tillgänglig.
Bågfärg
Röd
Ram Material
Acetat
ramform
Square / Rektangel
Linsfärg
Röd
Bro eller Pad
Bro
ögon Storlek
56mm
bro storlek
20mm
Skalmar
145mm
Bro eller Pad
Bro
bro storlek
20mm
ramform
Square / Rektangel
Ram Material
Acetat
Skalmar
145mm
ögon Storlek
56mm