Carolina Herrera CH0062-S-E53-57 Ch0062 57 s e53 solglasögon
Miniatyr
Carolina Herrera Ch0062 57 s e53 solglasögon
10% extra rabatt med koden: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
I lager
Bara en kvar - Mer På beställningen
För de närmaste 5 timmar beräknad leverans till Storbritannien av Friday 15 May 2026.
 30 dagar utan krångel returer
 Gratis UK nästa dag leverans
Se vår leverans- och returpolicy.
Bågfärg
Två tonig
Ram Material
Acetat
ramform
Square / Rektangel
Linsfärg
Brun
Bro eller Pad
Bro
ögon Storlek
57mm
bro storlek
19mm
Skalmar
145mm
Bro eller Pad
Bro
bro storlek
19mm
Bågfärg
Två tonig
Linsfärg
Brun
ramform
Square / Rektangel
Ram Material
Acetat
Skalmar
145mm
ögon Storlek
57mm