Carolina Herrera CH0046S-WOI-56 Ch0046s 56 woi solglasögon
Miniatyr
Carolina Herrera Ch0046s 56 woi solglasögon
10% extra rabatt med koden: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Tillgängliga
I lager I 4-6 Days
Leverans beräknad till Storbritannien av Wednesday 20 May 2026.
 30 dagar utan krångel returer
 Fria UK Leverans
Se vår leverans- och returpolicy.
Bågfärg
Blå
Ram Material
Acetat
ramform
Runda / Ovala
Linsfärg
Blå
Bro eller Pad
Bro
ögon Storlek
56mm
bro storlek
21mm
Skalmar
145mm
Bro eller Pad
Bro
bro storlek
21mm
ramform
Runda / Ovala
Ram Material
Acetat
Skalmar
145mm
ögon Storlek
56mm