Carolina Herrera CH0045-S-C1H-57 Ch0045 57 s c1h solglasögon
Miniatyr
Carolina Herrera Ch0045 57 s c1h solglasögon
PayPal
Tillfälligt slut
Fyll i din e-postadress som ska anmälas så snart som denna produkt blir tillgänglig.
Bågfärg
Sköldpaddsskal
Ram Material
Acetat
ramform
Square / Rektangel
Linsfärg
Brun
linsteknik
Lutning
Bro eller Pad
Bro
ögon Storlek
57mm
bro storlek
18mm
Skalmar
145mm
Bro eller Pad
Bro
bro storlek
18mm
Bågfärg
Sköldpaddsskal
Linsfärg
Brun
Lutning
ramform
Square / Rektangel
Ram Material
Acetat
Skalmar
145mm
ögon Storlek
57mm