Carolina Herrera CH0034-S-J5G-64 Ch0034 64 s j5g solglasögon
Miniatyr
Carolina Herrera Ch0034 64 s j5g solglasögon
PayPal
Tillfälligt slut
Fyll i din e-postadress som ska anmälas så snart som denna produkt blir tillgänglig.
Kön
Damtoalett
Bågfärg
Guld
Ram Material
Metall
ramform
Aviator / Navigator
ramtyp
Hel Fälg
Linsfärg
Blå
linsteknik
UV-skydd
Bro eller Pad
Vaddera
Passa
Stor
ögon Storlek
64mm
bro storlek
13mm
Skalmar
145mm
Bro eller Pad
Vaddera
bro storlek
13mm
Bågfärg
Guld
Kön
Damtoalett
Linsfärg
Blå
linsteknik
UV-skydd
Passa
Stor
ramform
Aviator / Navigator
Ram Material
Metall
ramtyp
Hel Fälg
Skalmar
145mm
Watches2U-garanti
2 år
ögon Storlek
64mm