Carolina Herrera CH0029-S-RHL-60 Ch0029 60-tals RHL-solglasögon
Miniatyr
Carolina Herrera Ch0029 60-tals RHL-solglasögon
PayPal
Tillfälligt slut
Fyll i din e-postadress som ska anmälas så snart som denna produkt blir tillgänglig.
Kön
Damtoalett
Bågfärg
Svart
Ram Material
Metall
ramform
Fjäril
ramtyp
Hel Fälg
Linsfärg
Blå
linsteknik
Lutning
linsteknik
UV-skydd
Bro eller Pad
Vaddera
Passa
Stor
ögon Storlek
60mm
bro storlek
18mm
Skalmar
150mm
Bro eller Pad
Vaddera
bro storlek
18mm
Bågfärg
Svart
Kön
Damtoalett
Linsfärg
Blå
Lutning
UV-skydd
Passa
Stor
ramform
Fjäril
Ram Material
Metall
ramtyp
Hel Fälg
Skalmar
150mm
Watches2U-garanti
2 år
ögon Storlek
60mm