Calvin Klein CKNYC1874S-331-57 Cknyc1874s 57 331 solglasögon
Miniatyr
Calvin Klein Cknyc1874s 57 331 solglasögon
Bågfärg
Grön
Linsfärg
Grå
Bro eller Pad
Vaddera
Passa
Stor
ögon Storlek
57mm
bro storlek
16mm
Skalmar
140mm
Bro eller Pad
Vaddera
bro storlek
16mm
Bågfärg
Grön
Linsfärg
Grå
Passa
Stor
Skalmar
140mm
ögon Storlek
57mm