Calvin Klein CKNYC1874S-100-57 Cknyc1874s 57 100 solglasögon
Miniatyr
Calvin Klein Cknyc1874s 57 100 solglasögon
Bågfärg
Vit
Linsfärg
Lila
Bro eller Pad
Vaddera
Passa
Stor
ögon Storlek
57mm
bro storlek
16mm
Skalmar
140mm
Bro eller Pad
Vaddera
bro storlek
16mm
Bågfärg
Vit
Linsfärg
Lila
Passa
Stor
Skalmar
140mm
ögon Storlek
57mm