Calvin Klein CKNYC1872S-244-54 Cknyc1872s 54 244 solglasögon
Miniatyr
Calvin Klein Cknyc1872s 54 244 solglasögon
Bågfärg
Sköldpaddsskal
Linsfärg
Brun
Bro eller Pad
Bro
Passa
Medium
ögon Storlek
54mm
bro storlek
19mm
Skalmar
140mm
Bro eller Pad
Bro
bro storlek
19mm
Bågfärg
Sköldpaddsskal
Linsfärg
Brun
Passa
Medium
Skalmar
140mm
ögon Storlek
54mm