Calvin Klein CKNYC1852S-307-53 Cknyc1852s 53 307 solglasögon
Miniatyr
Calvin Klein Cknyc1852s 53 307 solglasögon
Bågfärg
Svart
Ram Material
Acetat
Linsfärg
Grön
Bro eller Pad
Bro
Passa
Medium
ögon Storlek
53mm
bro storlek
18mm
Skalmar
140mm
Bro eller Pad
Bro
bro storlek
18mm
Bågfärg
Svart
Linsfärg
Grön
Passa
Medium
Ram Material
Acetat
Skalmar
140mm
ögon Storlek
53mm