Calvin Klein CKNYC1812S-717-58 Cknyc1812s 58 717 solglasögon
Miniatyr
Calvin Klein Cknyc1812s 58 717 solglasögon
PayPal
Tillfälligt slut
Fyll i din e-postadress som ska anmälas så snart som denna produkt blir tillgänglig.
Kön
Damtoalett
Kön
Herr
Bågfärg
Guld
Ram Material
Titan
ramform
Aviator / Navigator
ramtyp
Hel Fälg
Linsfärg
Grå
linsteknik
UV-skydd
Bro eller Pad
Vaddera
Passa
Stor
ögon Storlek
58mm
bro storlek
16mm
Skalmar
145mm
Bro eller Pad
Vaddera
bro storlek
16mm
Bågfärg
Guld
Herr
Damtoalett
Linsfärg
Grå
linsteknik
UV-skydd
Passa
Stor
ramform
Aviator / Navigator
Ram Material
Titan
ramtyp
Hel Fälg
Skalmar
145mm
Watches2U-garanti
2 år
ögon Storlek
58mm