Calvin Klein CKJ795S-405-52 Ckj795s 52 405 jeanssolglasögon
Miniatyr
Calvin Klein Ckj795s 52 405 jeanssolglasögon
PayPal
Tillfälligt slut
Fyll i din e-postadress som ska anmälas så snart som denna produkt blir tillgänglig.
Kön
Herr
Bågfärg
Blå
Ram Material
Plast
ramform
Square / Rektangel
ramtyp
Delvis Ramlös
Linsfärg
Brun
linsteknik
UV-skydd
Bro eller Pad
Bro
Passa
Medium
ögon Storlek
52mm
bro storlek
18mm
Skalmar
140mm
Bro eller Pad
Bro
bro storlek
18mm
Bågfärg
Blå
Kön
Herr
Linsfärg
Brun
linsteknik
UV-skydd
Passa
Medium
ramform
Square / Rektangel
Ram Material
Plast
ramtyp
Delvis Ramlös
Skalmar
140mm
Watches2U-garanti
2 år
ögon Storlek
52mm