Calvin Klein CKJ165S-020-53 Ckj165s 53 020 jeanssolglasögon
Miniatyr
Calvin Klein Ckj165s 53 020 jeanssolglasögon
Apple Pay
Klarna
PayPal
I lager
Bara en kvar - Mer På beställningen
För de närmaste 15 timmar beräknad leverans till Storbritannien av Friday 15 May 2026.
 30 dagar utan krångel returer
 Gratis UK nästa dag leverans
Se vår leverans- och returpolicy.
Kön
Herr
Bågfärg
Silver
Ram Material
Metall
ramform
Aviator / Navigator
ramtyp
Hel Fälg
Linsfärg
Orange
linsteknik
Spegel
linsteknik
UV-skydd
Bro eller Pad
Vaddera
Passa
Medium
ögon Storlek
53mm
bro storlek
17mm
Skalmar
140mm
Watches2U-garanti
2 år
Räckvidd
UPC
Se allt
Bro eller Pad
Vaddera
bro storlek
17mm
Bågfärg
Silver
Kön
Herr
Linsfärg
Orange
Spegel
UV-skydd
Passa
Medium
ramform
Aviator / Navigator
Ram Material
Metall
ramtyp
Hel Fälg
Skalmar
140mm
Watches2U-garanti
2 år
ögon Storlek
53mm