Calvin Klein CK5922S-221-52 Ck5922s 52 221 solglasögon
Miniatyr
Calvin Klein Ck5922s 52 221 solglasögon
PayPal
Tillfälligt slut
Fyll i din e-postadress som ska anmälas så snart som denna produkt blir tillgänglig.
Kön
Damtoalett
Bågfärg
Röd
Ram Material
Acetat
ramform
Runda / Ovala
ramtyp
Hel Fälg
Linsfärg
Grå
linsteknik
Rök
linsteknik
UV-skydd
Bro eller Pad
Bro
Passa
Medium
ögon Storlek
52mm
bro storlek
17mm
Skalmar
140mm
Bro eller Pad
Bro
bro storlek
17mm
Bågfärg
Röd
Kön
Damtoalett
Linsfärg
Grå
Rök
UV-skydd
Passa
Medium
ramform
Runda / Ovala
Ram Material
Acetat
ramtyp
Hel Fälg
Skalmar
140mm
Watches2U-garanti
2 år
ögon Storlek
52mm