Calvin Klein CK5916S-412-52 Ck5916s 52 412 solglasögon
Miniatyr
Calvin Klein Ck5916s 52 412 solglasögon
PayPal
Tillfälligt slut
Fyll i din e-postadress som ska anmälas så snart som denna produkt blir tillgänglig.
Bågfärg
Blå
Ram Material
Acetat
ramform
Runda / Ovala
Linsfärg
Blå
linsteknik
Rök
ögon Storlek
52mm
bro storlek
18mm
Skalmar
145mm
bro storlek
18mm
Linsfärg
Rök
ramform
Runda / Ovala
Ram Material
Acetat
Skalmar
145mm
ögon Storlek
52mm