Calvin Klein CK5910S-810-53 Ck5910s 53 810 solglasögon
Miniatyr
Calvin Klein Ck5910s 53 810 solglasögon
Apple Pay
Klarna
PayPal
I lager
Bara en kvar - Mer På beställningen
För de närmaste 5 timmar beräknad leverans till Storbritannien av Friday 15 May 2026.
 30 dagar utan krångel returer
 Gratis UK nästa dag leverans
Se vår leverans- och returpolicy.
Kön
Herr
Bågfärg
Orange
Ram Material
Plast
ramform
Square / Rektangel
Linsfärg
Brun
ögon Storlek
53mm
bro storlek
15mm
Skalmar
140mm
bro storlek
15mm
Bågfärg
Orange
Herr
Damtoalett
Linsfärg
Brun
ramform
Square / Rektangel
Ram Material
Plast
Skalmar
140mm
ögon Storlek
53mm