Calvin Klein CK5415S-615-49 Ck5415s 49 615 solglasögon
Miniatyr
Calvin Klein Ck5415s 49 615 solglasögon
PayPal
Tillfälligt slut
Fyll i din e-postadress som ska anmälas så snart som denna produkt blir tillgänglig.
Kön
Damtoalett
Kön
Herr
Bågfärg
Röd
Ram Material
Metall
ramform
Runda / Ovala
ramtyp
Hel Fälg
Linsfärg
Blå
linsteknik
UV-skydd
linsteknik
Spegel
Bro eller Pad
Vaddera
Passa
Små
ögon Storlek
49mm
bro storlek
21mm
Skalmar
140mm
Bro eller Pad
Vaddera
bro storlek
21mm
Bågfärg
Röd
Damtoalett
Herr
Linsfärg
Blå
Spegel
UV-skydd
Passa
Små
ramform
Runda / Ovala
Ram Material
Metall
ramtyp
Hel Fälg
Skalmar
140mm
Watches2U-garanti
2 år
ögon Storlek
49mm