Calvin Klein CK5412S-403-48 Ck5412s 48 403 solglasögon
Miniatyr
Calvin Klein Ck5412s 48 403 solglasögon
Apple Pay
Klarna
PayPal
I lager
Bara en kvar - Mer På beställningen
För de närmaste 5 timmar beräknad leverans till Storbritannien av Friday 15 May 2026.
 30 dagar utan krångel returer
 Gratis UK nästa dag leverans
Se vår leverans- och returpolicy.
Kön
Damtoalett
Kön
Herr
Bågfärg
Blå
Ram Material
Metall
ramform
Runda / Ovala
ramtyp
Hel Fälg
Linsfärg
Grå
linsteknik
UV-skydd
linsteknik
Spegel
Bro eller Pad
Vaddera
Passa
Små
ögon Storlek
48mm
bro storlek
20mm
Skalmar
140mm
Bro eller Pad
Vaddera
bro storlek
20mm
Bågfärg
Blå
Damtoalett
Herr
Linsfärg
Grå
Spegel
UV-skydd
Passa
Små
ramform
Runda / Ovala
Ram Material
Metall
ramtyp
Hel Fälg
Skalmar
140mm
Watches2U-garanti
2 år
ögon Storlek
48mm