Calvin Klein CK4359S-022-54 Ck4359s 54 022 solglasögon
Miniatyr
Calvin Klein Ck4359s 54 022 solglasögon
Apple Pay
Klarna
PayPal
I lager
Bara en kvar - Mer På beställningen
För de närmaste 7 timmar beräknad leverans till Storbritannien av Friday 15 May 2026.
 30 dagar utan krångel returer
 Gratis UK nästa dag leverans
Se vår leverans- och returpolicy.
Kön
Damtoalett
Bågfärg
Multifärgad
Ram Material
Acetat
ramform
Square / Rektangel
ramtyp
Hel Fälg
Linsfärg
Röd
linsteknik
UV-skydd
Bro eller Pad
Bro
Passa
Medium
ögon Storlek
54mm
bro storlek
17mm
Skalmar
140mm
Bro eller Pad
Bro
bro storlek
17mm
Bågfärg
Multifärgad
Kön
Damtoalett
Linsfärg
Röd
linsteknik
UV-skydd
Passa
Medium
ramform
Square / Rektangel
Ram Material
Acetat
ramtyp
Hel Fälg
Skalmar
140mm
Watches2U-garanti
2 år
ögon Storlek
54mm