Calvin Klein CK23535S-604-53 Ck23535s 53 604 solglasögon
Miniatyr
Calvin Klein Ck23535s 53 604 solglasögon
PayPal
Tillfälligt slut
Fyll i din e-postadress som ska anmälas så snart som denna produkt blir tillgänglig.
Kön
Damtoalett
Bågfärg
Röd
Ram Material
Plast
ramform
Kattöga
ramtyp
Hel Fälg
Linsfärg
Röd
linsteknik
UV-skydd
Bro eller Pad
Bro
Passa
Medium
ögon Storlek
53mm
bro storlek
18mm
Skalmar
145mm
Bro eller Pad
Bro
bro storlek
18mm
Bågfärg
Kön
Damtoalett
Linsfärg
linsteknik
UV-skydd
Passa
Medium
ramform
Kattöga
Ram Material
Plast
ramtyp
Hel Fälg
Skalmar
145mm
Watches2U-garanti
2 år
ögon Storlek
53mm