Calvin Klein CK23503S-528-54 Ck23503s 54 528 solglasögon
Miniatyr
Calvin Klein Ck23503s 54 528 solglasögon
PayPal
Tillfälligt slut
Fyll i din e-postadress som ska anmälas så snart som denna produkt blir tillgänglig.
Kön
Damtoalett
Bågfärg
Två tonig
Ram Material
Acetat
ramform
Kattöga
ramtyp
Hel Fälg
Linsfärg
Grå
linsteknik
UV-skydd
Bro eller Pad
Bro
Passa
Medium
ögon Storlek
54mm
bro storlek
20mm
Skalmar
145mm
Bro eller Pad
Bro
bro storlek
20mm
Bågfärg
Två tonig
Kön
Damtoalett
Linsfärg
Grå
linsteknik
UV-skydd
Passa
Medium
ramform
Kattöga
Ram Material
Acetat
ramtyp
Hel Fälg
Skalmar
145mm
Watches2U-garanti
2 år
ögon Storlek
54mm