Calvin Klein CK19703S-609-56 Ck19703s 56 609 solglasögon
Miniatyr
Calvin Klein Ck19703s 56 609 solglasögon
Bara en kvar - Mer På beställningen
För de närmaste 5 timmar beräknad leverans till Storbritannien av Friday 15 May 2026.
Se vår leverans- och returpolicy.
Bågfärg
Röd
Ram Material
Acetat
Linsfärg
Röd
Bro eller Pad
Bro
ögon Storlek
56mm
bro storlek
17mm
Skalmar
140mm
Bro eller Pad
Bro
bro storlek
17mm
Ram Material
Acetat
Skalmar
140mm
ögon Storlek
56mm