Calvin Klein CK19301S-201-54 Ck19301s 54 201 solglasögon
Miniatyr
Calvin Klein Ck19301s 54 201 solglasögon
Bara en kvar - Mer På beställningen
För de närmaste 15 timmar beräknad leverans till Storbritannien av Friday 15 May 2026.
Se vår leverans- och returpolicy.
Bågfärg
Två tonig
Ram Material
Metall
Linsfärg
Brun
Bro eller Pad
Vaddera
Passa
Medium
ögon Storlek
54mm
bro storlek
18mm
Skalmar
140mm
Bro eller Pad
Vaddera
bro storlek
18mm
Bågfärg
Två tonig
Linsfärg
Brun
Passa
Medium
Ram Material
Metall
Skalmar
140mm
ögon Storlek
54mm