Calvin Klein CK18536S-269-55 Ck18536s 55 269 solglasögon
Miniatyr
Calvin Klein Ck18536s 55 269 solglasögon
Bara en kvar - Mer På beställningen
För de närmaste 5 timmar beräknad leverans till Storbritannien av Friday 15 May 2026.
Se vår leverans- och returpolicy.
Kön
Damtoalett
Bågfärg
Brun
Ram Material
Plast
ramform
Kattöga
Linsfärg
Grön
linsteknik
Lutning
Bro eller Pad
Bro
ögon Storlek
55mm
bro storlek
17mm
Skalmar
135mm
Bro eller Pad
Bro
bro storlek
17mm
Bågfärg
Brun
Kön
Damtoalett
Linsfärg
Grön
Lutning
ramform
Kattöga
Ram Material
Plast
Skalmar
135mm
ögon Storlek
55mm