Calvin Klein CK18532S-307-53 Ck18532s 53 307 solglasögon
Miniatyr
Calvin Klein Ck18532s 53 307 solglasögon
PayPal
Tillfälligt slut
Fyll i din e-postadress som ska anmälas så snart som denna produkt blir tillgänglig.
Kön
Herr
Bågfärg
Grön
Ram Material
Plast
ramform
Square / Rektangel
ramtyp
Hel Fälg
Linsfärg
Grön
linsteknik
UV-skydd
Bro eller Pad
Bro
Passa
Medium
ögon Storlek
53mm
bro storlek
19mm
Skalmar
140mm
Bro eller Pad
Bro
bro storlek
19mm
Bågfärg
Kön
Herr
Linsfärg
linsteknik
UV-skydd
Passa
Medium
ramform
Square / Rektangel
Ram Material
Plast
ramtyp
Hel Fälg
Skalmar
140mm
Watches2U-garanti
2 år
ögon Storlek
53mm