Calvin Klein CK18508S-414-57 Ck18508s 57 414 solglasögon
Miniatyr
Calvin Klein Ck18508s 57 414 solglasögon
Apple Pay
Klarna
PayPal
I lager
Bara en kvar - Mer På beställningen
För de närmaste 13 timmar beräknad leverans till Storbritannien av Friday 15 May 2026.
 30 dagar utan krångel returer
 Gratis UK nästa dag leverans
Se vår leverans- och returpolicy.
Bågfärg
Blå
Ram Material
Acetat
Linsfärg
Orange
Bro eller Pad
Bro
ögon Storlek
57mm
bro storlek
17mm
Skalmar
140mm
Bro eller Pad
Bro
bro storlek
17mm
Bågfärg
Blå
Linsfärg
Orange
Ram Material
Acetat
Skalmar
140mm
ögon Storlek
57mm