Calvin Klein CK18102S-199-55 Ck18102s 55 199 solglasögon
Miniatyr
Calvin Klein Ck18102s 55 199 solglasögon
PayPal
Tillfälligt slut
Fyll i din e-postadress som ska anmälas så snart som denna produkt blir tillgänglig.
Kön
Herr
Bågfärg
Två tonig
Ram Material
Metall
ramform
Square / Rektangel
ramtyp
Hel Fälg
Linsfärg
Blå
linsteknik
Solid tonade
linsteknik
UV-skydd
Bro eller Pad
Vaddera
Passa
Stor
ögon Storlek
55mm
bro storlek
18mm
Skalmar
140mm
Bro eller Pad
Vaddera
bro storlek
18mm
Bågfärg
Två tonig
Kön
Herr
Linsfärg
Blå
Solid tonade
UV-skydd
Passa
Stor
ramform
Square / Rektangel
Ram Material
Metall
ramtyp
Hel Fälg
Skalmar
140mm
Watches2U-garanti
2 år
ögon Storlek
55mm