Bulgari BV8260-5469E2-57 Bv8260 57 5469e2 mode solglasögon
Miniatyr
Bulgari Bv8260 57 5469e2 mode solglasögon
PayPal
Tillfälligt slut
Fyll i din e-postadress som ska anmälas så snart som denna produkt blir tillgänglig.
Kön
Damtoalett
Bågfärg
Bordeaux
Ram Material
Plast
ramform
Square / Rektangel
ramtyp
Hel Fälg
Linsfärg
Brun
linsteknik
Lutning
linsteknik
UV-skydd
Bro eller Pad
Bro
Passa
Stor
ögon Storlek
57mm
bro storlek
17mm
Skalmar
140mm
Watches2U-garanti
2 år
EAN
Se allt
Bro eller Pad
Bro
bro storlek
17mm
Bågfärg
Bordeaux
Kön
Damtoalett
Linsfärg
Brun
Lutning
UV-skydd
Passa
Stor
ramform
Square / Rektangel
Ram Material
Plast
ramtyp
Hel Fälg
Skalmar
140mm
Watches2U-garanti
2 år
ögon Storlek
57mm