Arnette AN4332-29006G-69 An4332 69 29006g solglasögon
Kön
Damtoalett
Kön
Herr
Bågfärg
Svart
Ram Material
Plast
ramform
Skydda
ramtyp
Hel Fälg
Linsfärg
Grå
linsteknik
UV-skydd
Linsfilter
3
Bro eller Pad
Vaddera
Passa
Stor
ögon Storlek
69 mm
bro storlek
09mm
Skalmar
130mm
Watches2U-garanti
2 år
EAN
Se allt
Bro eller Pad
Vaddera
bro storlek
09mm
Bågfärg
Svart
Damtoalett
Herr
Linsfilter
3
Linsfärg
Grå
linsteknik
UV-skydd
Passa
Stor
ramform
Skydda
Ram Material
Plast
ramtyp
Hel Fälg
Skalmar
130mm
Watches2U-garanti
2 år
ögon Storlek
69 mm