Arnette AN4320-27862Q-55 An4320 55 27862q solglasögon
Kön
Damtoalett
Kön
Herr
Bågfärg
Grå
Ram Material
Plast
ramform
Square / Rektangel
ramtyp
Hel Fälg
Linsfärg
Gul
linsteknik
UV-skydd
Linsfilter
3
Bro eller Pad
Bro
Passa
Stor
ögon Storlek
55mm
bro storlek
19mm
Skalmar
145mm
Watches2U-garanti
2 år
EAN
Se allt
Bro eller Pad
Bro
bro storlek
19mm
Bågfärg
Grå
Herr
Damtoalett
Linsfilter
3
Linsfärg
Gul
linsteknik
UV-skydd
Passa
Stor
ramform
Square / Rektangel
Ram Material
Plast
ramtyp
Hel Fälg
Skalmar
145mm
Watches2U-garanti
2 år
ögon Storlek
55mm