Arnette AN4319-2871F2-53 An4319 53 2871f2 solglasögon
Bågfärg
Svart
ramform
Panthos (Tekopp)
Linsfärg
Grön
ögon Storlek
53mm
bro storlek
20mm
Skalmar
145mm
Watches2U-garanti
2 år
EAN
Se allt
bro storlek
20mm
Bågfärg
Svart
Linsfärg
Grön
ramform
Panthos (Tekopp)
Skalmar
145mm
ögon Storlek
53mm