Arnette AN4319-275983-53 An4319 53 275983 solglasögon
Miniatyr
Arnette An4319 53 275983 solglasögon
10% extra rabatt med koden: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Tillgängliga
I lager I 2-4 Days
Leverans beräknad till Storbritannien av Tuesday 19 May 2026.
 30 dagar utan krångel returer
 Fria UK Leverans
Se vår leverans- och returpolicy.
Bågfärg
Blå
ramform
Panthos (Tekopp)
Linsfärg
Brun
linsteknik
Polariserad
ögon Storlek
53mm
bro storlek
20mm
Skalmar
145mm
Watches2U-garanti
2 år
EAN
Se allt
bro storlek
20mm
Bågfärg
Blå
Linsfärg
Brun
Polariserad
ramform
Panthos (Tekopp)
Skalmar
145mm
ögon Storlek
53mm