Arnette AN4318-12382W-53 An4318 53 12382w solglasögon
Kön
Herr
Kön
Damtoalett
Bågfärg
Brun
Ram Material
Plast
ramform
Square / Rektangel
ramtyp
Hel Fälg
Linsfärg
Blå
linsteknik
UV-skydd
Linsfilter
3
Bro eller Pad
Bro
Passa
Medium
ögon Storlek
53mm
bro storlek
21mm
Skalmar
145mm
Bro eller Pad
Bro
bro storlek
21mm
Bågfärg
Brun
Damtoalett
Herr
Linsfilter
3
Linsfärg
Blå
linsteknik
UV-skydd
Passa
Medium
ramform
Square / Rektangel
Ram Material
Plast
ramtyp
Hel Fälg
Skalmar
145mm
Watches2U-garanti
2 år
ögon Storlek
53mm