Adidas SP0069-20Z-61 Sp0069 61 20z solglasögon
Miniatyr
Adidas Sp0069 61 20z solglasögon
Kön
Herr
Bågfärg
Grå
ramform
Square / Rektangel
Linsfärg
Lila
linsteknik
Spegel
Bro eller Pad
Vaddera
ögon Storlek
61mm
bro storlek
18mm
Skalmar
130mm
Bro eller Pad
Vaddera
bro storlek
18mm
Bågfärg
Grå
Kön
Herr
Linsfärg
Lila
Spegel
ramform
Square / Rektangel
Skalmar
130mm
ögon Storlek
61mm