Adidas SP0030-21Z-70 Sp0030 70 21z sportiga solglasögon
Miniatyr
Adidas Sp0030 70 21z sportiga solglasögon
Kön
Herr
Bågfärg
Vit
ramform
Aviator / Navigator
Linsfärg
Lila
Bro eller Pad
Bro
ögon Storlek
70mm
bro storlek
09mm
Skalmar
135mm
Bro eller Pad
Bro
bro storlek
09mm
Bågfärg
Vit
Kön
Herr
Linsfärg
Lila
ramform
Aviator / Navigator
Skalmar
135mm
ögon Storlek
70mm