Adidas SP0013-45G-62 Sp0013 62 45g sportiga solglasögon
Miniatyr
Adidas Sp0013 62 45g sportiga solglasögon
PayPal
Tillfälligt slut
Fyll i din e-postadress som ska anmälas så snart som denna produkt blir tillgänglig.
Kön
Damtoalett
Bågfärg
Beige / brun
Ram Material
Plast
ramform
Runda / Ovala
ramtyp
Hel Fälg
Linsfärg
Beige
linsteknik
Spegel
linsteknik
UV-skydd
Bro eller Pad
Bro
Passa
Stor
ögon Storlek
62mm
bro storlek
13mm
Skalmar
125mm
Bro eller Pad
Bro
bro storlek
13mm
Bågfärg
Beige / brun
Kön
Damtoalett
Linsfärg
Beige
Spegel
UV-skydd
Passa
Stor
ramform
Runda / Ovala
Ram Material
Plast
ramtyp
Hel Fälg
Skalmar
125mm
Watches2U-garanti
2 år
ögon Storlek
62mm