Adidas OR0010-85G-54 Or0010 54 85g original solglasögon
Miniatyr
Adidas Or0010 54 85g original solglasögon
Apple Pay
Klarna
PayPal
Tillgängliga
I lager I 4-6 Days
Leverans beräknad till Storbritannien av Thursday 21 May 2026.
 30 dagar utan krångel returer
 Fria UK Leverans
Se vår leverans- och returpolicy.
Kön
Damtoalett
Bågfärg
Blå
Ram Material
Plast
ramform
Fjäril
ramtyp
Hel Fälg
Linsfärg
Röd
linsteknik
Lutning
linsteknik
UV-skydd
Bro eller Pad
Bro
Passa
Medium
ögon Storlek
54mm
bro storlek
16mm
Skalmar
135mm
Watches2U-garanti
2 år
Räckvidd
UPC
Se allt
Bro eller Pad
Bro
bro storlek
16mm
Bågfärg
Blå
Kön
Damtoalett
Linsfärg
Röd
Lutning
UV-skydd
Passa
Medium
ramform
Fjäril
Ram Material
Plast
ramtyp
Hel Fälg
Skalmar
135mm
Watches2U-garanti
2 år
ögon Storlek
54mm