Porsche Design P8346 55 55e optik P8346-55E
10% extra rabatt med koden: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Tillgängliga
I lager I 2-4 Days
Leverans beräknad till Storbritannien av Tuesday 19 May 2026.
 30 dagar utan krångel returer
 Fria UK Leverans
Se vår leverans- och returpolicy.
Porsche Design P8346-55E P8346 55 55e optik
Kön
Herr
Bågfärg
Brons
Ram Material
Titan
ramform
Square / Rektangel
ramtyp
Hel Fälg
Linsfärg
Demolins
linsteknik
Demoobjektiv
Bro eller Pad
Vaddera
Passa
Stor
ögon Storlek
55mm
bro storlek
16mm
Skalmar
140mm
Watches2U-garanti
2 år
EAN
Se allt
Bro eller Pad
Vaddera
bro storlek
16mm
Bågfärg
Brons
Kön
Herr
Linsfärg
Demolins
linsteknik
Demoobjektiv
Passa
Stor
ramform
Square / Rektangel
Ram Material
Titan
ramtyp
Hel Fälg
Skalmar
140mm
Watches2U-garanti
2 år
ögon Storlek
55mm