Porsche Design P8345 50 50e optik P8345-50E
10% extra rabatt med koden: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
I lager
Bara en kvar - Mer På beställningen
För de närmaste 19 timmar beräknad leverans till Storbritannien av Monday 18 May 2026.
 30 dagar utan krångel returer
 Gratis UK nästa dag leverans
Se vår leverans- och returpolicy.
Porsche Design P8345-50E P8345 50 50e optik
Kön
Herr
Bågfärg
Blå
Ram Material
Titan
ramform
Panthos (Tekopp)
ramtyp
Hel Fälg
Linsfärg
Demolins
linsteknik
Demoobjektiv
Bro eller Pad
Vaddera
Passa
Små
ögon Storlek
50mm
bro storlek
18mm
Skalmar
140mm
Watches2U-garanti
2 år
EAN
Se allt
Bro eller Pad
Vaddera
bro storlek
18mm
Bågfärg
Blå
Kön
Herr
Linsfärg
Demolins
linsteknik
Demoobjektiv
Passa
Små
ramform
Panthos (Tekopp)
Ram Material
Titan
ramtyp
Hel Fälg
Skalmar
140mm
Watches2U-garanti
2 år
ögon Storlek
50mm