Porsche Design P8279 57 57b optik P8279-57B
10% extra rabatt med koden: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Tillgängliga
I lager I 2-4 Days
Leverans beräknad till Storbritannien av Tuesday 19 May 2026.
 30 dagar utan krångel returer
 Fria UK Leverans
Se vår leverans- och returpolicy.
Porsche Design P8279-57B P8279 57 57b optik
Kön
Damtoalett
Bågfärg
Silver
Ram Material
Plast
ramform
Fjäril
ramtyp
Hel Fälg
Linsfärg
Demolins
linsteknik
Demoobjektiv
Bro eller Pad
Bro
Passa
Stor
ögon Storlek
57mm
bro storlek
13mm
Skalmar
140mm
Watches2U-garanti
2 år
EAN
Se allt
Bro eller Pad
Bro
bro storlek
13mm
Bågfärg
Silver
Kön
Damtoalett
Linsfärg
Demolins
linsteknik
Demoobjektiv
Passa
Stor
ramform
Fjäril
Ram Material
Plast
ramtyp
Hel Fälg
Skalmar
140mm
Watches2U-garanti
2 år
ögon Storlek
57mm