Oliver Peoples OV5503U-1178-51 Ov5503u 51 1178 optik
Miniatyr
Oliver Peoples Ov5503u 51 1178 optik OV5503U-1178-51
10% extra rabatt med koden: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Tillgängliga
I lager I 4-6 Days
Leverans beräknad till Storbritannien av Wednesday 20 May 2026.
 30 dagar utan krångel returer
 Fria UK Leverans
Se vår leverans- och returpolicy.
Kön
Damtoalett
Bågfärg
Svart
Ram Material
Acetat
ramform
Runda / Ovala
ramtyp
Hel Fälg
Linsfärg
Klar
Bro eller Pad
Bro
Passa
Medium
ögon Storlek
51mm
bro storlek
17mm
Skalmar
145mm
Bro eller Pad
Bro
bro storlek
17mm
Bågfärg
Svart
Kön
Damtoalett
Linsfärg
Klar
Passa
Medium
ramform
Runda / Ovala
Ram Material
Acetat
ramtyp
Hel Fälg
Skalmar
145mm
Watches2U-garanti
2 år
ögon Storlek
51mm