Michael Kors MK3007-1061-51 Mk3007 51 1061 sadie optiker
Miniatyr
Michael Kors Mk3007 51 1061 sadie optiker MK3007-1061-51
10% extra rabatt med koden: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Tillgängliga
I lager I 4-6 Days
Leverans beräknad till Storbritannien av Thursday 21 May 2026.
 30 dagar utan krångel returer
 Fria UK Leverans
Se vår leverans- och returpolicy.
Kön
Damtoalett
Bågfärg
Svart
Ram Material
Metall
ramform
Square / Rektangel
ramtyp
Delvis Ramlös
Linsfärg
Klar
linsteknik
UV-skydd
Bro eller Pad
Vaddera
Passa
Medium
ögon Storlek
51mm
bro storlek
17mm
Skalmar
135mm
Bro eller Pad
Vaddera
bro storlek
17mm
Bågfärg
Svart
Kön
Damtoalett
Linsfärg
Klar
linsteknik
UV-skydd
Passa
Medium
ramform
Square / Rektangel
Ram Material
Metall
ramtyp
Delvis Ramlös
Skalmar
135mm
Watches2U-garanti
2 år
ögon Storlek
51mm