Gucci GG0826O-001-53 Gg0826o 53 001 optik
Miniatyr
Gucci Gg0826o 53 001 optik GG0826O-001-53
PayPal
Tillfälligt slut
Fyll i din e-postadress som ska anmälas så snart som denna produkt blir tillgänglig.
Kön
Herr
Bågfärg
Svart
Ram Material
Acetat
ramform
Square / Rektangel
ramtyp
Hel Fälg
Linsfärg
Klar
Bro eller Pad
Bro
Passa
Medium
ögon Storlek
53mm
bro storlek
16mm
Skalmar
145mm
Bro eller Pad
Bro
bro storlek
16mm
Bågfärg
Svart
Kön
Herr
Linsfärg
Klar
Passa
Medium
ramform
Square / Rektangel
Ram Material
Acetat
ramtyp
Hel Fälg
Skalmar
145mm
Watches2U-garanti
2 år
ögon Storlek
53mm