Adidas OR5036-026-49 Eller 5036 49 026 optik
Miniatyr
Adidas Eller 5036 49 026 optik OR5036-026-49
PayPal
Tillfälligt slut
Fyll i din e-postadress som ska anmälas så snart som denna produkt blir tillgänglig.
Kön
Herr
Bågfärg
Klar / Genomskinligt
Bågfärg
Två tonig
Ram Material
Metall
ramform
Runda / Ovala
ramtyp
Hel Fälg
Linsfärg
Demolins
Bro eller Pad
Vaddera
Passa
Små
ögon Storlek
49mm
bro storlek
19mm
Skalmar
145mm
Bro eller Pad
Vaddera
bro storlek
19mm
Klar / Genomskinligt
Två tonig
Kön
Herr
Linsfärg
Demolins
Passa
Små
ramform
Runda / Ovala
Ram Material
Metall
ramtyp
Hel Fälg
Skalmar
145mm
Watches2U-garanti
2 år
ögon Storlek
49mm